BELEDİYEMİZİN İFTARI MUHTEŞEM OLDU

Belediyemizin düzenlediği iftar proğramına milletvekilimiz  Yılmaz Tunç, alay komutanımız  Alaattin Karsavuran, emniyet müdürümüz  Mehmet Altınok, il genel meclis başkanımız Ali Kartal, merkez ilçe jandarma komutanımız Yzb. Tolga Yağan, mhp il başkanı  Sezai Bilgin, il müftümüz İsmail Bayrak,  gıda tarım ve hayvancılık il müdürümüz  Abdülsetter Bayram,  milli eğitim müdürümüz  İsa Şeker, orman işletme müdürümüz Selahattin Yanık, sağlık müdürümüz Dursun Koç, Bartın devlet hastanesi başhekimimiz  Seyfettin Kalay,  il genel meclis üyemiz Aynur Yıldırım, Bartın belediye meclis üyesi  Hasan Fırıncı, Köksal Toptan lisesi müdürümüz, Salihh Saraman, Amasra otelcilik ve turizm meslek lisesi müdürümüz Hüseyin Arslan, Arıt jandarma karakol komutanımız  J.Kd.Bş.Çvş Mesut Eşidir, Arıt çpl müdürümüz Ender Işıkkent, Arıt yibo müdürümüz Mehmet Geniş, Arıt orman işletme şefimiz Mehmet Özdemir, köy ve mahalle muhtarlarımız, belediye meclis üyelerimiz, mahalle ve köy imamlarımız, basın mensupları, belde dışından , mahalle ve köylerimizden gelen misafirlerimiz katıldı.

    İftar yemeğinin ardından il müftümüz tarafından yemek duası yapıldı. Dua sonrası belediye başkanımız Şahidi Kuşcu kısa bir selamlama konuşması yaptı. Yaptığı konuşmada; Bugüne kadar çok arzulamamıza rağmen altyapı çalışmaları nedeniyle sosyal faaliyetler yapamadıklarını, bundan sonra altyapı, üst yapı ve sosyal faaliyetleri eş zamanlı götüreceklerini , keşfedilmemiş cennet  Arıt’ı tanıtmak için çaba sarf edeceklerini söyledi. Arıt belediyesi olarak 10 milyonluk alt yapı çalışmalarına girdiklerini, büyük ölçüde bitirdiklerini, altyapı, yol çalışmaları, kapalı spor salonu yapımına, arıtma tesisi yapımına devam edeceklerini belirtti. Milletvekilimiz Yılmaz Tunç’ta; Arıt’a  Arıt-Bartın yolu, içme suyu şebekesi, kanalizasyon, arıtma, kapalı spor salonu, aile sağlığı merkezi gibi çok önemli yatırımlar yaptıklarını ve bunların devamının geleceğini belirttiler.

    İlahi grubunun güzel ilahileri eşliginde devam eden proğramda, proğram boyunca da belediye icraatları, beldemizden manzaralar, kurumlarımız, ramazanın önemini vurgulayan sözler, proğram görüntü fotoğraf  slaytları gösterildi. Teravih namazına kadar tüm kahvelerde çayların ücretsiz olarak içilebileceğinin anonsunun  ardından proğram son buldu. Katılımcılar da teravih namazına kadar istedikleri kahveye gidip ücretsiz çayla muhabbetin tadını çıkarttılar.

İftar fotoğrafları için linke tıklayınız.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.