MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ, ARIT AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu sözcüsü Yılmaz Tunç beraberinde, Arıt Belediye Başkanı Şahidi Kuşcu, İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Regaip Bayraktar ve bazı teşkilat mensupları ile Arıt Aile Sağlığı merkezi İnşaatında İncelemelerde bulundu.

TOKİ tarafından ihalesi yapılarak inşaatına başlanan Arıt Aile Sağlığı Merkezi inşaatında incelemelerde bulanan Milletvekili Yılmaz Tunç,  Arıt Aile Sağlığı merkezinin iki hekim kapasiteli olacağını ve ayrıca eczanenin da yapılacağını söyledi.

    Milletvekili Tunç, Bartın’da her alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli eserler ürettiklerini belirterek, 400 yataklı Devlet Hastanesini yatırım programına aldıklarını, yer tahsisini yaptıklarını, proje çalışmalarının ardından inşaat ihalesinin yapılacağını söyledi. Kozcağız ve Hasankadı Aile Sağlığı Merkezlerini hizmete açtıklarını, Kumluca Aile Sağlığı Merkezini ihale ettiklerini, Arıt Aile Sağlığı Merkezinin ve Ağız ve Diş Sağlığı Hastanelerinin inşaatlarına başladıklarını, Ulus Devlet Hastanesinin de TOKİ tarafından yakında ihaleye çıkılacağını belirtti.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.