MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİRLİKTE KASTAMONU’DAKİ BÖLGE MÜDÜRLERİNİ ZİYERET ETTİ

    Milletvekilimiz Yılmaz TUNÇ, Akparti il başkanı ve belediye başkanlarıyla Kastamonu'daki bölge müdürlerini ziyaret etti.

 

    AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Bartın Belediyeler Birliği Başkanı ve Kumluca Belediye Başkanı Metin Çetin, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Arıt Belediye Başkanı Şahidi Kuşçu, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan ve Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ile birlikte Kastamonu’da bulunan DSİ, Karayolları, Vakıflar, Tapu Kadastro ve İller Bankası Bölge Müdürlüklerini ziyaret ederek, Bölge Müdürleri ile Bartın’daki yatırımları değerlendirdiler.
    Milletvekili Tunç ve beraberindekiler ilk önce DSİ 23.Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, Bölge Müdürü Bayram Tiryaki ile makamında bir süre görüştüler. Bartın’da devam eden başta Kirazlıköprü Barajı, Kozcağız Barajı, Bartın ırmağı ıslah çalışmaları, küçük su işleri (Arıt deresi taşkın koruma duvarları) olmak üzere taşkın koruma çalışmalarını masaya yatırıldığı görüşmenin ardından Bölge Müdürü Tiryaki ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Tunç ve beraberindekilere teşekkür etti.
    DSİ Bölge müdürlüğü ziyaretinin ardından Karayolları 15. Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Milletvekili Tunç ve beraberindekiler, Bölge Müdürü Sami Uyar’la makamında görüştüler. Bartın’daki Karayolları yatırımlarının ele alındığı görüşmenin ardından Milletvekili Tunç ve beraberindeki Belediye Başkanları sırasıyla Vakıflar, Tapu Kadastro ve İller Bankası Bölge Müdürlüklerini ziyaret ettiler.
    Vakıflar Bölge Müdür Vekili Ahmet Yüceer, Tapu Kadastro 19. Bölge Müdürü Mustafa Çetinkaya ve İller Bankası 18.Bölge Müdürü Adil Ünal’ı Bölge Müdürlükleri binalarında ziyaret eden Milletvekili Tunç ve beraberindekiler, Bölge müdürlüklerinin Bartın’daki yatırımları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.